Про компанію2020-02-06T16:47:09+03:00

Ласкаво просимо!

ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ ДОМАШНІХ ВИХОВАНЦІВ!

Вже більше ніж 50 років ми є експертами в галузі виробництва кормів для домашніх тварин. Ми не зупиняємося на досягненому, надихаючись любов’ю до найвідданіших друзів людини, розробляємо нові оригінальні рецептури, модернізуємо виробництво та пропонуємо ринкові нові продукти.

Завдяки цьому сьогодні ми можемо запропонувати тим, хто дарує нам своє найщиріше та безцінне кохання кожного дня, найкраще – широку лінійку супер преміальних кормів Monge Natural Superpremium.

Щиро Ваш,
Балдассар Монже

Що значить Monge ?!

Кожен день група компаній Monge інвестує в професіоналізм своїх співробітників, дослідження та інновації, а також в якість пропонованих продуктів і послуг. Завдяки десятилітньому досвіду в роботі з кормами, досягненням і відкриття нового сучасного та інноваційного заводу сухих кормів, група компаній Monge має намір стати найбільш передовою компанією у виробництві продуктів харчування для домашніх тварин. Інвестування в якість продуктів Monge дозволяє бренду неухильно зростати і продовжувати завойовувати довіру не тільки мільйонів споживачів, а й наших чотирилапих друзів.
У компанії «Монжа» існує цілий відділ по контролю якості продукції. Це команда професіоналів, яка складається з двох ветеринарів, одного біолога і двох технологів харчової промисловості. Також компанія активно співпрацює з рядом професорів університету з факультету ветеринарної медицини, які працюють в якості незалежних консультантів. Якість продуктів Monge гарантує особисто сім’я Монж, яка безпосередньо бере участь у кожному аспекті корпоративного життя компанії.

1963 рік. Компанія заснована під назвою Monge Snc. Як перша компанія в Італії, яка стала виробляти корми для собак та котів. Засновник компанії Бальдассар Монж почав продавати власникам розплідників консервовані корми домашнього приготування для котів та собак вагою 1 кг.
1975 рік. В турботі про своїх споживачів компанія Monge, як інноваційна компанія, стає першою італійською компанією, яка почала використовувати алюмінієві баночки з кільцем, які було дуже зручно відкривати.
1979 рік. На ринку представлені перші прісерви для котів (паштет в алюмінієвому лотку) вагою 100 г.
1994 рік. Велика інновація в технології виробництва: Monge починає консервувати шматочки м’яса з паштетом в бляшані банки за допомогою обробки парою, як це робили в ті часи з сосисками.
2005 рік. Monge стає найбільшим виробником вологого корму в Європі, випускаючи 300 мільйонів консервів і 120 мільйонів алюмінієвих лотків на рік.
2008 рік. Щоб задовольнити запити всіх споживачів компанія Monge запускає власне виробництво банок з ламінованої сталі вагою 400 г, а також 1200 г для заводчиків собак великих порід і власників декількох собак. Це стало серйозною інновацією для компанії, тому що виробники банок перебували на Півдні Італії, і їх доставка на завод становила основну масу витрат. На даний момент власне виробництво банок дозволяє, не знижуючи якості продуктів, зменшити витрати і, як наслідок, запропонувати покупцям якісний продукт за привабливою ціною.
2009 рік. Відкривається новий завод сухих кормів.
2013 рік. Monge стає 1-м з 5-ти заводів в Італії з виготовлення сухих кормів з випуском більш 127 тон в рік.

Сімейна компанія Monge з виробництва кормів для домашніх тварин була заснована в 1963 році завдяки інтуїції Бальдассар Монжа. До цього моменту сім’я Монж займалася вирощуванням курей на екологічно чистих кормах і постачанням курячого м’яса для найелітніших та найдорожчих ресторанів Італії.
Ідея Бальдассар Монжа була в тому, щоб знайти спосіб використовувати залишки м’яса і м’ясні субпродукти після забою курей. І в 1963 році рішення було знайдено! Він зрозумів, що в новому, не зовсім розвиненому суспільстві, зростає потреба в продуктах харчування для домашніх тварин. І було засновано новий напрям – консервований корм для котів та собак.
У той час це було ризикованою ставкою, тому що компанія представила в Італії новий концепт для годування тварин. Вона представила прекрасне рішення для тих, хто неймовірно прив’язаний до своїх вихованців, для тих, хто щиро бажає їм благополуччя. Підприємство постійно зростало протягом багатьох років, інвестуючи в інновації, дослідження і якість, постійно конкуруючи з іноземними ринками і впроваджуючи нову концепцію продукції в Італії.
Компанія домоглася величезного успіху не тільки в Італії, але і по всій Європі. Всі нові покоління родини, а також висококваліфіковані експерти в області харчування домашніх тварин щорічно запрошуються Бальдассаром Монже, засновником компанії, внести свій вклад з тією ж відданістю і пристрастю, з якою він сам працює ось уже понад 50 років. Зараз частина компанії, як і раніше, веде бізнес по вирощуванню курей і постачанням їх в ресторани, але основним напрямом компанії є саме виробництво кормів для домашніх улюбленців.

Група компаній Monge є одним з найбільших італійських виробників в області харчування собак і котів. Завод Монж – найбільш інноваційний та сучасний завод з виробництва кормів для котів та собак в Італії. На виробництві встановлено обладнання швейцарської компанії Buehler, а також високотехнологічні екструдери американської компанії Wenger. Серед обладнання для виробництва сухих кормів вони порівнянні з Ferrari, на світовому ринку спортивного автопрому.
На сьогоднішній день виробничі потужності становлять 450 000 м’ясних, 1 млн. пресервів та 400 тонн сухого корму в день. Головний офіс компанії знаходиться в Monasterolo di Savigliano, в провінції Кунео. Там же знаходяться всі головні відділи компанії, а саме: відділ виробництва, відділ якості, департамент R&D (дослідження та інновації), відділ логістики, відділ маркетингу та менеджменту, а також відділ продажів. Грамотне позиціонування і можливість задовольнити потреби всіх каналів збуту, у всіх сегментах ринку забезпечує бренду Monge стійке зростання протягом багатьох років. Ось чому все більше італійських сімей щодня вибирають якість продуктів Monge для своїх чотирилапих друзів.

Продукти Monge є гарантією благополуччя і здоров’я собак та котів. Monge вкладає в розвиток торгової марки величезну енергію, і інвестиції в пошук інноваційних рішень. Внутрішній відділ R&D визначає оптимальні рецептури для здоров’я, збалансованого і повноцінного раціону для різних видів тварин. Впродовж тривалого часу нові лінійки кормів для домашніх тварин ґрунтуються виключно на вивченні потреб, породи, розміру, способу життя і віку собак та котів. Ці моменти важливо враховувати при розробці рецептур тому, що кожен з наших маленьких друзів унікальний і має свої індивідуальні потреби. Дослідники, у власних лабораторіях, вивчають кращі інгредієнти, щоб створювати продукти, які містять правильне поєднання білків, жирів, вуглеводів, макро і мікроелементів, а також вітамінів. Як результат – ідеальний раціон для кожного собаки та кота.

У ЧОМУ СЕКРЕТ УСПІХУ КОРМІВ MONGE?

preloader