Оновлення формули кормів Monge для котів

Не секрет, що правильний раціон харчування є запорукою здоров’я і хорошого самопочуття домашніх тварин. Розробляючи корми для різних порід собак та котів, Monge усвідомлює свою відповідальність і ретельно контролює процес виробництва продукції з моменту підбору інгредієнтів до випуску готових кормів у продаж. В процесі виробництва використовуються тільки сучасні технології і свіжі, якісні компоненти.

Важливим є і той факт, що Monge суворо контролює якість використовуваного м’яса і розводить м’ясні породи тварин на власних фермах без застосування гормонів зростання і антибіотиків. Крім того, збалансовані монобілкові і беззерновые рецептури на основі м’яса не містять хімічних антиоксидантів, глютену, барвників, консервантів і інших речовин, здатних завдати шкоди організму. Суворий контроль виробництва і більш ніж 50-річний успішний досвід дозволяють Monge гарантувати високу якість своєї продукції.

Переваги кормів Monge

  • Головний компонент всіх лінійок кормів – це свіже, висушене м’ясо!

Попри те, що домашні кішки вже далекі від своїх диких предків, вони як і раніше залишаються хижаками, тобто раціон їх щоденного харчування повинен ґрунтуватися на м’ясі. Для правильного розвитку вихованцеві також потрібні зернові, адже в природних умовах мешкання дикі кішки, полюючи на птахів і гризунів, з’їдають здобич цілком, разом з вмістом шлунку – зернами і іншою рослинною їжею. Проте зернові – це додатковий компонент раціону, тоді як м’ясо завжди є основним. Цією інформацією слід керуватися при виборі корму, оскільки багато виробників використовують зернові як основний інгредієнт, що не дозволяє задовольнити потреби кішки в повноцінному харчуванні.

В усіх лінійках класичних і функціональних кормів Monge інгредієнтом №1 завжди є якісне, свіже м’ясо, необхідне для підтримки здоров’я, бадьорості і краси вашого домашнього вихованця.

  • До складу кормів додані X.O.S.

У оновлену формулу кормів Monge входять ксилоолигосахариды (Х.O.S.), пребиотики нового покоління, які стимулюють зростання корисних бактерій і розвивають додаткову бактерійну мікрофлору, сприяючи підтримці здоров’я шлунково-кишкового тракту і поліпшенню імунітету.

  • Нові рецепти функціональних кормів Urinary, Sterilized – Лінійка кормів Sterilized розроблена спеціально для дорослих стерилізованих кішок з урахуванням особливостей і потреб їх організму. Корма Sterilized – це збалансована формула для малорухомих кішок, контроль ваги і корисне збагачення клітковиною.

– Лінійка кормів Urinary розробила для дорослих кішок з ризиком розвитку сечокам’яної хвороби. Спеціальна формула контролює рівень pН для зниження ризику розвитку сечокам’яної хвороби і має понижений зміст білку для підтримки функції нирок.

Що стосується оновлення дизайну, то оформлення упаковки стало зручнішим і наочнішим. На фронтальній частині кожної упаковки вказана наступна інформація:

– виробник,
– основний м’ясний інгредієнт (курка, качка, кролик, лосось і тунець, і ін.),
– функціональні інгредієнти,
– вік або особливості кішки,
– логотип компанії,
– смакова особливість корму,
– клейм про наявність застібки zip – lock.

Завдяки інформації, що впадає у вічі, ви відразу оціните склад і призначення корму і легко визначитеся з його вибором.

Враховуючи різні особливості кішок, Monge не лише оновив, але і розширив лінійку кормів. Сьогодні в асортимент Monge входять високоякісні сухі корми суперпреміум класу для кошенят, дорослих і літніх кішок, у тому числі, для кішок з чутливим травленням, для кішок, що страждають від грудок шерсті в шлунку, для стерилізованих і схильних до розвитку сечокам’яних хвороб кішок, та інших. Відепер щоденне піклування за домашніми вихованцями стало ще більш дбайливе і ефективне.

Вибираючи корми для домашніх тварин, довіряйте тільки перевіреним виробникам, придбавайте відповідні лінійки і наслідуйте рекомендації по годуванню. Бережіть здоров’я своїх улюбленців, адже воно у ваших руках!

2020-02-06T17:38:37+03:00
preloader