Gemon2018-02-17T12:38:06+03:00

Gemon — це широкий асортимент повнораціонних сухих та вологих кормів преміум класу для собак та кішок з різними харчовими потребами.

Gemon — це лінійка кормів, що містить все необхідне для відмінного здоров’я ваших питомців, їх правильного росту та розвитку протягом усього життя. Все корми приготовані з високоякісних продуктів, багатих білками, вітамінами та мінералами і підходять для щоденного годування ваших четвероногих друзів.

Асортимент Gemon передбачає рецепти, необхідні для живлення різних тварин різного віку, образу життя, розмірів та ваги. В состав кормів Gemon входить свіже м’ясо, що забезпечує високу смакову якість та якість білка тваринного походження.

Всі продукти виробляються в Італії.

Чому варто вибрати Gemon?

Більше 50-річного високопрофесійного досвіду роботи в області виробництва харчування для домашніх любимців!

Власні ферми по розведенню м’ясних порід домашніх птахів вільного вмісту, откармливание без гормонів росту і антибіотиків.

Собственное виробництво на основі новітніх технологій забезпечує високу смакову привабливість кормів завдяки використанню як натурального свіжого, так і дегідрованого м’яса.

Унікальні збалансовані монобелкові та беззерні рецепти на основі свіжої м’яса розроблені БЕЗ:

ГИДРОГЕНЕЗИРОВАННЫХ ЖИРОВ
ХІМІЧЕСКИХ АНТИОКСИДАНТОВ
РАСТИТЕЛЬНЫХ БЕЛКОВ И ЗЛАКОВ КОНСЕРВАНТОВ
КРАСИТЕЛЕЙ
ГЛЮТЕНА
Гарантоване якість і досконалий контроль на кожному етапі виробництва: від вибору інгредієнтів, вироблених на території ЄС, до фасовки продукції в сучасні види упаковки.

preloader