Виробництво2020-02-06T17:16:18+03:00

Інноваційне виробництво Monge

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ РАЙОН

Виробництво компанії Monge розташоване в екологічно чистому районі Італії Монастероло ді Савильяно. Виробничий комплекс Monge – один з найсучасніших заводів з виробництва кормів для домашніх тварин в Європі, що відповідає всім стандартам ЄС.

СУЧАСНЕ ВИКОСОТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Виробництво Monge споряджено обладнанням провідних світових виробників – лідерів у своїх напрямках. Новітні двухшнекові екструдери дозволяють одночасно обробляти як натуральне свіже, так і висушене м’ясо, що якісно покращує смакову привабливість кормів.

БАГАТОСТУПІНЧАСТИЙ КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Monge здійснює ретельний контроль якості продукції на кожному етапі виробництва – від вибору інгредієнтів до упаковки готових кормів. Щоб повністю відповідати заявленій високій планці, для виробництва кормів Monge використовується м’ясо свійської птиці, вирощеної на власній фермі. При вирощуванні курей, качок та індиків не використовують антибіотики і гормони.

ПРОВІДНА РОЛЬ ДЕПАРТАМЕНТУ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ І РОЗВИТКУ

Департамент успішно здійснює дослідження і реалізує програми розвитку, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності та прибутковості компанії. Спільно з технологами Monge, проводиться розробка ексклюзивних рецептів кормів, що користуються високим попитом у споживачів.

ВИ МОЖЕТЕ НАМ ДОВІРЯТИ

Купуючи продукцію торгової марки Monge, ви довіряєте здоров’я своїх вихованців професіоналам, які ось уже більше 50 років розробляють корми на основі виключно натуральних інгредієнтів, що забезпечують тварин всіма необхідними поживними речовинами, вітамінами, макро- і мікроелементами.

Сертифікати

«Monge — по-справжньому улюблена і сімейна справа. З дня заснування нашої компанії, і по теперішній час, всі члени моєї сім’ї з трепетом ставляться до її розвитку, зберігаючи добре реноме підприємства ».

З повагою,
Балдассар Монже

preloader